PITCH UP PO POLSKU - NOWA WERSJA

pola namiotowe, kempingi, kamper, noclegi, przyczepa kempingowa, namiot, parcela, pitchup

Jesteśmy odpowiednikiem pitchup.com, dzięki któremu możesz zarezerwować swoją parcelę w wybranej miejscowości, na ulubionym polu kempingowym, namiotowym lub biwakowym. U nas znajdziesz również dzikie miejscówki, dzięki którym za darmo przenocujesz. Pamięta o posprzątaniu po sobie, szanuj zieleń, nie niszcz drzew, nie zrywaj gałęzi, do ogniska używaj tylko chrustu z ziemi opadniętego.

biustonosze push-up.

WCZASOWICZE

Nowa wersja portalu internetowego skierowana dla polskich wczasowiczów chcąca zrzeszyć naszą lokalną społeczność w jednym miejscu. W PITCH UP PO POLSKU zarezerwujesz pole namiotowe, pole kempingowe dla siebie, znajomych i rodzinych. Serwis skierowany dla namiotów, kamperów i przyczep kempingowych.

WŁAŚCICIELE

Prosta obsługa, pełna integracja, wsparcie techniczne oraz niskie prowizje transakcyjne, za które płacą wynajmujący parcelę w twoim obiekcie, nieprzekraczające 3% wartości najmu.

NOWA WERSJA

Skierowany do turystów z terenu krajów takich jak Polska, Czechy, Słowacja, Niemcy, Austria, Francja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja i Portugalia. Wszystkie punkty w jednym miejscu.